Dolar 32,8418
Euro 35,1713
Altın 2.454,69
BİST 10.771,36
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 29°C
Çar 28°C
Per 28°C
Cum 28°C

Sağlık Çalışanlarına Faizsiz Kredi

Sağlık Çalışanlarına Faizsiz Kredi
20 Aralık 2020 14:51

Sağlık çalışanlarına faizsiz kredi veren bankalar hangileridir? Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank‘ın doktorlar, sağlık çalışanları ve kamu personelleri için ihtiyaç kredisi fırsatları hangileri?

Pandemi ile mücadelenin devam ettiği şu günlerde, en saflarda mücadele eden sağlık çalışanlar ve doktorlar için kredi veren devlet/ kamu ve özel bankaların ihtiyaç ve tüketici kredisi kampanyalarını listeledik. Sağlık çalışanlarına faizsiz olmasa da, düşük faizli kampanyalar ilginizi çekecektir.

Doktor ve Sağlık Çalışanları için Kredi Veren Kamu Bankaları

Doktor ve Sağlık Çalışanları için Kredi Veren Kamu Bankaları
Doktor ve Sağlık Çalışanları için Kredi Veren Kamu Bankaları

Sağlık çalışanlarına kredi veren pek çok kamu bankası bulunmaktadır. Özellikle çeşitli dönemlerde çok yoğun bir şekilde çalışan sağlık çalışanlarına bazı bankalar tarafından çok özel kampanyalar sunulduğunu söylemek olanaklıdır. Sağlıkçılara kredi olarak değerlendirilebilen kredi kampanyalarının her biri farklı özellikleri bünyesinde barındırdığı için kampanyaların tek tek incelenmesi bir hayli önemlidir. Sağlık çalışanlarına faizsiz kredi kapsamında, kamu bankalarının sunmuş olduğu kredilerden belirlenen şartları sağlayan kişiler yararlanabilir. İşte sağlıkçılara özel krediler sunan kamu bankalarının listesi ve sundukları kampanyaların detayları!

Vakıfbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Vakıfbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası
Vakıfbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Kamu bankası statüsünde yer alan Vakıfbank, çeşitli meslek gruplarına özel kredi kampanyaları sunan bir bankadır. “Kamu Çalışanlarına Özel Destek Paketi” kapsamında sunulan kampanya, farklı avantajları bünyesinde barındırmaktadır. Fakat Vakıfbank doğrudan sağlıkçıya kredi sunmamaktadır. Ayrıca “Kamu Çalışanlarına Özel Destek Paketi” bir kredi türü olmasa da özel bir destek paketidir.

Kampanyanın Detayları

Kamu Çalışanlarına Özel Destek Paketi”, ekonomik istikrar kapsamında doktor, öğretmen, polis, memur vb. kamu çalışanlarına bir destek paketi olarak tanımlanabilmektedir. Bu noktada, kampanya detaylarını genel hatları ile şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

 • Bireysel kredi, kredi kartı ve ek hesap ödemeleri 3 ay ertelenebilir.
 • Kullanıcılar nakit ihtiyaçları ATM’lerden 5.000 TL’ye kadar ücretsiz bir şekilde çekebilir.
 • Bankomat kart ile kredi kartı temassız ödemeleri limiti 120 TL’den 150 TL’ye kadar çıkarılmıştır.

Kampanyanın Şartları

Kampanyanın şartlarından ilki kullanıcının kamu çalışanı olması gerekmektedir. Kamu çalışanlarına özel destek paketi kapsamında kullanıcılar, pek çok imkândan faydalanabilmektedir.

https://www.vakifbank.com.tr/Default.aspx?pageID=3812

Halkbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Halkbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası
Halkbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Kamu bankalarından biri olan Halkbank, sağlık çalışanları kredi kampanyası 2022 kapsamında sağlık çalışanlarına kredi kampanyaları sunmaktadır. “Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi” adı altında sağlık çalışanlarına pek çok avantajlı seçenek sunulduğunu ifade etmek olanaklıdır.

Bu bağlamda eczane ve eczane çalışan müşterilerine Halk Bankası, özel faiz oranları ile birlikte “Eczacı İhtiyaç Kredi” sunmaktadır. Bunun yanı sıra sağlık çalışanları pek çok özel seçenekten yararlanabilmektedir.

Kampanyanın Detayları

Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi” kapsamında sunulan kampanyanın detayları şu şekildedir:

 • Eczacı ve eczanelere bağlı olarak çalışan müşteriler, özel faiz oranlarıyla sunulmakta olan “Eczana İhtiyaç Kredisi”ne başvurabilmektedir.
 • Bank24’lerden Halkbank kartı ve mobil karekod ile birlikte günlük 5.000 TL’ye kadar para çekimi yapılabilmektedir.
 • Paraf ile 500 TL’ye kadar olacak şekilde şifresiz ve temassız işlem yapılabilmektedir.
 • Bank24’lerden Kartsız Para Yatırma işlemleri herhangi bir ücret ödenmeden yapılabilmektedir.
 • Banka kartı ve kredi kartı ile birlikte yurt içinde Halkbank dışındaki bankaların ATM’lerinden para yatırma, para çekme, kredi kartı borç ödeme ve kredi kartı borç sorgulama gibi işlemler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir.

Eczacı İhtiyaç Kredisi detayları ise genel hatlarıyla şu şekildedir:

 • Eczacılar ve eczanelere bağlı çalışan kişiler, nakit ihtiyaçlarını karşılamak adına krediye başvurabilmektedir.
 • Nakit ihtiyaçların tamamı aylık %1,71’den başlayan faiz oranları ile karşılanabilmektedir.
 • 0-50.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli, 50.001-100.000 TL’ye kadar 24 ay vadeli kredi çekilebilmektedir.
 • 100.000 TL’ye kadar olan kredi, aylık %1,71 faiz oranı üzerinden tahsis ücretli ya da aylık %1,76 faiz oranıyla herhangi bir tahsis ücreti ödemeden kullanılabilir.
 • Kullanıcılar; kredi ödemelerinde artan taksitli, aylık eşit taksitli, serbest ödemeli veya azalan taksitli seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilir.

Belirtilen detayların her biri, sağlık kredisi kapsamında yer almaktadır. Eczacı ve eczane çalışanları sunulan şartları sağlamaları durumunda kredi kullanabilmektedir.

Kampanyanın Şartları

Sağlık çalışanlarına özel kredi kapsamında sunulan kredinin çeşitli şartları bulunuyor. “Eczacı İhtiyaç Kredisi” olarak tanımlanabilen özel krediyi eczacı ve eczane çalışanları kullanabilir. Ayrıca başvuruların en yakın Halkbank şubesine yapılması gerekmektedir.

https://www.halkbank.com.tr/tr/bireysel/kampanyalar/ekonomik-istikrar-kalkani-paketi/kamu-calisanlari.html

Ziraat Bankası Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası
Ziraat Bankası Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Sağlık çalışanlarına faizsiz kredi 2022 kapsamında doğrudan bir kredi kampanyası sunulmadığını söylemek mümkündür. Bunun yanı sıra, farklı kredi kampanyası seçeneklerine sahip olan Ziraat Bankası, müşterilerinin bu kampanyalardan yararlanmasını mümkün kılmaktadır. Maaşlarını Ziraat Bankası’ndan alan çalışanlar, “Çalışanın Artısı Kredi Paketi” üzerinden konut ihtiyaçlarını karşılayabildikleri gibi nakit ihtiyaçlarını da karşılayabilmektedir.

Kampanyanın Detayları

“Tüketici Kredisi” ve “Konut Kredisi” olmak üzere iki farklı şekilde sunulan “Çalışanın Artısı Kredisi”, genel olarak şu özellikleri bünyesinde barındırmaktadır:

 • Tüketici Kredisi kapsamında kullanıcılar, 20.000 TL tutarında krediyi 36 vade üzerinden kullanabilmektedir. Kredinin faiz oranı %1,55; tahsis ücreti 105 TL, taksit tutarı 767,12 TL ve yıllık maliyet oranı ise 25,229’’dir.
 • Tüketici Kredisi kapsamında 40.000 TL tutarındaki kredi 1,69 faiz oranı üzerinden 36 vade ile çekilebilir. 210 TL tahsis ücretinin yanı sıra taksit tutarı 1.576,38 TL’dir. Yıllık maliyet oranı 27,7356 TL’dir.
 • Konut Kredisinde kredi tutarı 100.000 TL’lik kredi, 1,29 faiz oranı üzerinden 120 ay vade ile ve 500 TL tahsis ücreti ile çekilebilmektedir. Taksit tutarı ise 1.642,87 TL; yıllık maliyet oranı ise 17,0898 TL’dir.
 • Konut Kredisinde 1.000.000 TL’lik 1,34 faiz oranıyla birlikte 120 ay vade ile çekilebilmektedir. Tahsis ücreti 5.000 TL, taksit tutarı ise 16.801,20 TL’dir. Yıllık maliyet oranının 17,5074 TL olduğunu söylemek mümkündür.

Kampanyanın Şartları

Sağlık çalışanlarına özel kredi bulunmamakla birlikte Ziraat Bankası farklı kredi seçeneklerine sahiptir. “Çalışanın Artı Kredi Paketi”, banka tarafından sunulan kredilerden bir tanesidir. Kredi şartları ise şu şekildedir:

 • Maaş ödemeleri Ziraat Bankası aracılığıyla alınmalıdır.
 • Krediye başvuru gerçekleştirilmelidir. (Şubeye gitmeden Dijital Kredi ürünü ile kredi başvurusu yapılabilir.)

Belirtilen şartları sağlayan kişiler, “Çalışanın Artı Kredi Paketi”nden yararlanabilmektedir. Böylelikle kişi hem konut hem de nakit ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir.

https://www.ziraatbank.com.tr/tr/bireysel/krediler/genel-ihtiyaclar/tuketici-kredisi

Vakıf Katılım Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Vakıf Katılım, sağlık çalışanlarına özel kredi sunmamakla birlikte çeşitli finansman türlerine sahiptir. Konut Finansmanı, İşyeri Finansmanı, İhtiyaç Finansmanı, Arsa Finansmanı, Taşıt Finansmanı bunlar arasında yer almaktadır. Konut Finansmanı şartlarını taşıyan müşteriler, istedikleri evlere kavuşabilir. Bunun yanı sıra yatırım fırsatları da değerlendirilebilmektedir.

Kampanyanın Detayları

Konut Finansmanı, genel hatlarıyla şu detayları bünyesinde barındırmaktadır:

 • Satın alınmak istenen konutun ekspertiz değerinin %80’i kadar finansman desteğinden yararlanılabilmektedir.
 • Gerekli olması durumunda ek teminat talep edilebilmektedir.
 • Kullanıcılar, 120 aya kadar sunulan vade seçeneklerinden herhangi birini kullanabilir.

Kampanyanın Şartları

Konut Finansmanı kapsamında belli başlı şartlar bulunduğu için müşterilerin belirlenen şartları taşıyor olması oldukça önemlidir. Müşterinin ilk etapta başvuru formu, gelir belgesi, nüfus cüzdanı olmak üzere istenen belgeleri edinmesi gerekmektedir. Bu belgeler ile müşteri, şubeden başvuru yaparak Konut Finansmanı’ndan yararlanabilmektedir.

Ziraat Katılım Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Ziraat Katılım, her ne kadar sağlık kredisi kapsamında bir kredi seçeneğine sahip olmasa da farklı finansman türlerini bünyesinde barındırmaktadır. Taşıt Finansmanı, Konut Finansmanı, Bireysel Arsa Finansmanı, İhtiyaç Finansmanı, Bireysel İşyeri Finansmanı; Ziraat Katılım tarafından sunulan finansman türleridir.

İhtiyaç Finansmanı pek çok başlığın bir araya gelmesinden meydana gelmektedir. Dolasıyla müşteri, İhtiyaç Finansmanı kapsamında yer alan finansman türlerinden hangisini seçmek istediğine karar vermelidir. Eğitim Finansmanı, en sık talep görenler arasında yer almakta olup eğitim alacak kişinin eğitim hizmetlerinin tamamının karşılanması amacıyla oluşturulmuştur.

Kampanyanın Detayları

Eğitim Finansmanı’nda eğitim alacak kişinin kendisi ya da velisi talepte bulunmaktadır. Yurt içi ya da yurt dışındaki eğitim masraflarının karşılanması amacıyla kişi, gerekli şartları karşılaması durumunda sunulan finansman türünden yararlanabilir.

Kampanyanın Şartları

Eğitim Finansmanı’na başvuru yapmak isteyen kişiler şubeye giderek işlemlerini gerçekleştirmelidir. Başvuru yapacak kişiye ait nüfus cüzdanı, kişinin çalışma durumuna yönelik gelir belgesi olmak üzere istenilen belgelerin tamamlanması gerekmektedir. Belirtilen belgeler ile şube üzerinden başvuru yapılarak finansmandan yararlanılabilir.

Doktor ve Sağlık Çalışanları için Kredi Veren Özel Bankalar

Sağlık çalışanlarına faizsiz kredi veren özel bankalar hangileridir? Garanti BBVA, QNB Finansbank, Akbank, Yapı Kredi ve Türkiye İş Bankası‘nın doktorlar, sağlık çalışanları ve kamu personelleri için ihtiyaç kredisi fırsatları hangileri?

Garanti BBVA Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Garanti BBVA, meslek gruplarına özel çeşitli paketler sunmaktadır. Sağlıkçılara kredi kapsamında, “Doktorlar Paketi” adı altında doktorlara özel çeşitli avantajların sunulduğu bilinmektedir. Avantajı paketten yararlanmak isteyen kişilerin mesleklerinin doktor olması temel kriterdir.

Kampanyanın Detayları

Doktorlar Paketi, çeşitli detayları bünyesinde barındırmakta olup paketten yararlanmak isteyen müşterilerin bilmesi gerekenler şu şekilde sıralanabilir:

 • Ayrıcalıklı Mevduat ve Yatırım Ürünleri (Vadeli mevduat için çok özel faiz oranları, VİOP / hisse senedi ve yurt dışı borsa işlemleri için komisyon indirimi.)
 • Avantajlı Kredi Kartı Kampanyaları (İlk defa Miles&Smiles kredi kartı alınması durumunda 3.800 mil hediye, ilk defa Shop&Fly kredi kartının alınması halinde 15.000 mil hediye)
 • Avantajlı Kredi Kampanyaları (İhtiyaç, hisse senedi ve konut kredileri için özel faiz oranları)
 • Kasko’da %80 tutarında indirim
 • POS komisyon ile bloke fiyatlandırmaları için özel indirimler

Her bir avantaj, Doktorlar Paketi ile doktorlara sunulmaktadır.

Kampanyanın Şartları

Kampanyadan faydalanmak isteyen doktorların şu şartları yerine getirmesi gerekmektedir:

 • Garanti BBVA’da 200.000 TL ve üzerinde varlığı olan doktorlar kampanyadan yararlanabilir.
 • Garanti BBVA şubelerinde Bireysel Müşteri İlişkileri Yöneticilerinden hizmet almakta olan doktorlar, kampanyaya başvurabilir.

QNB Finansbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

QNB Finansbank, meslek gruplarına özel kampanyalar sunan özel bankalardan bir tanesidir. Doktor ve hemşirelere özel paketler sunmakta olan banka, ilgili kampanyalara yönelik detayları web sitesi üzerinden açıklamıştır. Sağlık çalışanları kredi kampanyası 2022 kapsamında Hemşire Bankacılığı ve Doktor Bankacılığı adı altında sunulan avantajlardan yararlanmak olanaklıdır.

Kampanyanın Detayları

Hemşire Bankacılığı kapsamında sunulan avantajlı seçeneklerden hemşireler yararlanabilmektedir. Kampanya detayları ise şu şekildedir:

 • Ekspertiz değerinin yaklaşık %80’ine kadar uygun faiz oranları ile konut kredisi kullanılabilir.
 • TL, fon, altın üzerinden yatırım hesapları açılabilir ve bu hesaplar ile yatırım yapılabilir.
 • 0 ve 2. el araç alımları için sunulan özel faiz oranları ile taşıt kredisi kullanılabilir.

Doktor Bankacılığı adı altında doktorlar da sunulan avantajlı seçeneklerden faydalanabilir. Sunulan kampanyanın detayları genel hatlarıyla aşağıdaki gibi sıralanabilir:

 • İndirimler ve kredi kartı kampanyalarından faydalanılabilir.
 • Pek çok bankacılık işleminden ayrıcalıklı bir şekilde yararlanmak mümkündür.
 • Dönemsel fırsatlardan yararlanarak daha konforlu bir yaşantı sağlanabilir.
 • Mesleki ve sosyal organizasyonlar banka güvencesiyle katılmak olanaklıdır.

Kampanyanın Şartları

Hemşire Bankacılığı hizmetinden temel olarak hemşire, ebe ve sağlık çalışanları yararlanabilmektedir. Ayrıca hemşireler, yıllık aidatı bulunmayan ve kart ücretine sahip olmayan Hemşire Kart çıkarabilir. Öte yandan Doktor Bankacılığı hizmetine tıp ve diş hekimliği fakültelerinden mezun olmuş kişiler ile asistan, uzman, pratisyen, operatör ve diş hekimleri faydalanabilir.

Yapı Kredi Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Yapı Kredi, doğrudan sağlık çalışanlarına özel kredi sunmamakla birlikte avantajlı krediler ile müşterilerin çok daha kaliteli bir yaşantı sürdürmesine destek olmaktadır. Müşteriler, Bireysel İhtiyaç Kredisi kapsamında, şubeye gitmeden kredi kullanabilmektedir.

Kampanyanın Detayları

Sunulan kampanyanın pek çok avantajı bulunmakta olup bunları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • 36 aya kadar vade imkânı
 • Uygun faiz oranları
 • Gelir durumuna göre ön onaylı limit seçenekleri
 • İlk taksit ödemesinde 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği
 • Şubeye gitmeden başvuru imkânı
 • İpotekli ve farklı teminatlarla ihtiyaç kredileri

Belirtilen hususların her biri, Bireysel İhtiyaç Kredisi özellikleri arasında yer almaktadır.

Kampanyanın Şartları

Kampanyaya başvuru için Yapı Kredi müşterisi olunması şart değildir. Bu nedenle Yapı Kredi müşterisi olmayanlar da krediye “Hemen Başvur” butonu üzerinden başvurularını gerçekleştirebilir. 

Akbank Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

Sağlık çalışanlarına kredi sunan özel bankalar arasında yer alan Akbank, Doktor ve Diş Hekimleri Paketi ile hem doktorlara hem de diş hekimlerine özel avantajlar sunmaktadır. Para transferinden yurt dışı seyahat sigortasına kadar pek çok seçeneği bünyesinde barındıran paket, farklı detaylara sahiptir.

Kampanyanın Detayları

Doktor ve Diş Hekimleri Paketi detayları şu şekildedir:

 • Akbank internet ve mobil kanalları üzerinden yapılan para transferleri ücretsizdir.
 • Yeni açılan kiralık kasalarda %50 indirim seçeneği sunulmaktadır.
 • Hekimlerin muayenehanelerinde kullandıkları POS cihazlarında özel faiz oranları bulunmaktadır.
 • Akbank kartları ile yurt dışı seyahat sigortasının yapılması durumunda ilgili sigorta yılda 1 kere ücretsiz olmaktadır.
 • Wings Kart ile hem yurt içi hem de yurt dışında yapılan alışverişlerde Mil Puan kazanılmaktadır.
 • Kasko, Konut, Zorunlu Mesleki Sorumluluk Sigortası ile İyi İhtimallerin Sigortası; %10 indirimli uygulanmaktadır.
 • Yurt dışı seyahatlerde nakit çekimde herhangi bir ücret ödenmemektedir.
 • Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bodrum ve Dalaman havalimanlarında Akbank kredi kartı aracılığıyla yapılan ödemelerde %55 indirim kazanılmaktadır.

Kampanyanın Şartları

Kampanyadan doktor ve diş hekimleri yararlanabilmektedir. Bunun yanı sıra sunulan paket ile ilgili detaylı bilgilere müşteri hizmetleri üzerinden erişim sağlanabilmektedir.

İş Bankası Doktorlar ve Sağlık Çalışanları için Kredi Kampanyası

İş Bankası, doğrudan doktor ve sağlık çalışanlarına özel kredi vermese de doktor, diş hekimi ve veterinerler için çeşitli fırsatlar sunmaktadır. “Doktorlara Özel Hizmet Paketi”, “Diş Hekimlerine Özel Ayrıcalıklar” ve “Doktor, Diş Hekimi ve Veteriner POS” seçeneklerine sahiptir.

Kampanyanın Detayları

Doktorlara Özel Hizmet Paketi, Türk Tabipler Birliği üyesi doktorlarına özeldir. Türk Tabipleri Birliği Platinum Kart ile doktorlar, kendilerine sunulan avantajlı seçeneklerden yararlanabilmektedir. Türk Tabipleri Birliği Platinum Kart ile ilk yılda kart ücreti ödenmemektedir. Ayrıca kredi kartı ile yıllık 20.000 TL değerindeki alışveriş sayesinde her yıl 150 TL MaxiPuan kazanılmaktadır.

Sağlıkçılara kredi kategorisinde yer almamakla birlikte avantajlı seçeneklerin sunulduğu Diş Hekimlerine Özel Ayrıcalıklar, Türk Diş Hekimleri Birliği Üyesi diş hekimlerine hitap etmektedir. Türk Diş Hekimleri Birliği Platinum Kart ile kart aidatı, ilk yıl ödenmemektedir.

Doktor, Diş Hekimi ve Veteriner POS ise serbest meslek faaliyeti göstermekte olan diş hekimi, doktor ve veterinerlere sunulmaktadır.

Kampanyanın Şartları

Kampanyadan yararlanmak için belirtilen meslek gruplarına ait çalışanlar olmak temel şart olarak ön plana çıkmaktadır. Bunun yanı sıra kampanyaya İş Bankası şubelerinden başvuru yapılabilmektedir.

ING Faizsiz İhtiyaç Kredisi

lk kez ING müşterisi olanlar, 5.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredilerini faizsiz ING’ye Hoş Geldin Kampanyası ile kullanıyor, ING’li olmanın keyfini çıkartıyor.

5.000 TL’ye kadar 3-6 ay vadede faizsiz, 10.000 TL’ye kadar 3-12 ay vadede %0,99 faiz oranı fırsatıyla sigortalı ihtiyaç kredisinde siz de ilk 5000 kişiden biri olun bu fırsatı kaçırmayın!

Kampanya şartları

 • İlk kez ING müşterisi olan 5.000 TL’ye kadar 3-6 ay vadede faizsiz, 10.000 TL’ye kadar 3-12 ay vadede %0,99 faiz oranı fırsatıyla ilk 5000 kişi kampanyadan yararlanabilir. 
 • Bu kampanya haricinde yeni müşteriler için 3-36 ay vadede, aylık akdi faiz oranları %1,59 ile %3,39 arasında olacak şekilde belirlenmiştir ve ödeme performansınıza göre değişiklik gösterir. 
 • Yeni müşteri ihtiyaç kredisi kampanya faiz oranları sadece Kredim Güvende Hayat Sigortası ile kullanılan kredilerde geçerli olur. Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının %0,5’i olup kredi tahsis ücreti üzerinden %5 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) alınır.  
 • Kampanyadan yararlanmak isteyen yeni ING’li olacak müşterilerimiz, ing.com.tr “Hemen Başvur” adımından, kredi başvuru formunu tamamlamanızın ardından ING Mobil’den müşteri temsilcimiz ile görüşerek kimliğinizi teyit edebilir ve kredinizi kullanabilirsiniz. Bu işlem için yeni kimlik kartınızın bulunması gerekir. 
 • Yeni müşteri kampanyalarımızdan, 28 Şubat 2022’ye kadar yararlanabilirsiniz. 
 • ING kampanya koşullarını değiştirme, gerektiğinde kefil ve gelir belgesi talep etme ve uygun görmediği kredi başvurularını onaylamama hakkına sahiptir.

https://www.ing.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/faizsiz-kredi

TEB’den Doktorlara Özel Kredi Fırsatları

TEB, tüm doktorlara ve tıp öğrencilerine 14 Mart Tıp Bayramı’na özel olarak, mart ayı boyunca 3 ay ötelemeli yüzde 2,07’den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanma imkânı sunuyor.

Farklı meslek gruplarındaki müşterilerinin ihtiyaç ve beklentilerine özel ürün ve hizmetler sunan Türk Ekonomi Bankası (TEB), tüm doktor ve doktor adaylarına 14 Mart Tıp Bayramı’na özel, ay boyunca kullanabilecekleri fırsatlar hazırladı. Buna göre meslek grubu doktor olan müşteriler; TEB’den 3 ay ötelemeli, yüzde 2,07’den başlayan faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Bunun yanı sıra TEB, TL ve döviz birikimleri için günlük vadeli mevduat hesabı olarak çalışan, aynı zamanda hesaptan para çekme/para yatırma imkânı veren Marifetli Hesap ile avantajlı faiz oranları sunuyor.

Ayrıca TEB, Tıp Bayramı özelinde doktorlara, %0,99’dan başlayan komisyon ayrıcalığı ile POS fiyatlaması imkanı da sağlıyor.


Faizsiz Kredi Desteği, Faizsiz Ev Alma Sistemi, Faizsiz Ev Alma Şirketleri Güvenilir Mi? Faizsiz Ev Nasıl Alınır? Ev, Araba ve İşyeri Kredisi için daha fazla bilgi almak için ilgili konumuzu okuyabilirsiniz.