DOLAR 13,5374
EURO 15,2697
ALTIN 774,15
BIST 1.981
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 17°C
Sağanak Yağışlı
İstanbul
17°C
Sağanak Yağışlı
Çar 13°C
Per 15°C
Cum 17°C
Cts 17°C

KADEM İletişim Bilgileri Ve Temsilcilikler

KADEM İletişim Bilgileri Ve Temsilcilikler

29.10.2020

KADEM İletişim Bilgileri: Genel merkezi İstanbul Üsküdar’da. Küçük Çamlıca Mh. Kısıklı Cd. No: 112/A Üsküdar – İstanbul Tel: +90 216 325 03 07, Faks: +90 (216) 325 03 09. Türkiye’nin 81 ilinde temsilciliği vardır. İllere göre telefon, faks, mail ve adreslerine aşağıda ulaşabilirsiniz.

Web sitesi: kadem.org.tr

KADEM İletişim Bilgileri Ve Temsilcilikler | 29 Ekim 2020
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kısıklı Genel Merkez Binası

Kadem Temsilcilikler, İllere Göre İletişim Bilgileri ve Mail Adresleri

Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Kısıklı Genel Merkez Binası, 5 Haziran 2016 Pazar günü Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşecek merasimle, yeni Genel Merkez binasının açılışını yaptı.

Kadem Adana Temsilciliği

Kayalıbağ Mah. Atatürk Evi 26009. Sok. No: 16 Seyhan / Adana

Tel: +90 (322) 458 11 01 | E-Posta: adana@kadem.org.tr

Kadem Ağrı Temsilciliği

Sıtkiye Mah. Yaşar Kemal Cad. Taşır İş Merkezi Kat:3 Ağrı / Merkez

E-Posta: agri@kadem.org.tr

KADEM İletişim Bilgileri Ve Temsilcilikler | 29 Ekim 2020

Kadem Aksaray Temsilciliği

Taşpazar Mahallesi, 7. Bulvar, Piri Mehmet Paşa Çarşısı No: 73H D: 101 Merkez / Aksaray

Tel: +90 (382) 502 230 30 | E-posta: aksaray@kadem.org.tr

Kadem Ankara Temsilciliği

Sakarya Mh. Göztepe Sk. No: 6 Altındağ / Ankara

Tel: +90 (312) 312 01 06 – 07 | Faks: +90 (312) 312 01 08 | E-Posta: ankara@kadem.org.tr

Kadem Antalya Temsilciliği

Üçgen Mah. Güllük Cad. No: 102/6 Muratpaşa / Antalya

Tel: +90 (242) 247 00 72 | Faks: +90 (242) 247 00 73 | E-Posta: antalya@kadem.org.tr

Kadem Balıkesir Temsilciliği

Atatürk Mahallesi Eski Bandırma Caddesi No:7/C-7/D Karesi / Balıkesir

Tel: +90 (266) 244 16 43 | E-Posta: balikesir@kadem.org.tr

Kadem Batman Temsilciliği

Babil Plaza, Turgut Özal Bulvarı No: 316/6 D: 58 Batman

Tel: +90 (488) 502 10 00 | Faks: +90 (488) 502 10 00 | E-Posta: batman@kadem.org.tr

Kadem Bayburt Temsilciliği

Genç Osman Mah. Akşemsettin Cad Yeni Toki Konutları Kat 1 Daire 6  Bayburt / Merkez

Tel: +90 (458) 333 76 69 | E-Posta: bayburt@kadem.org.tr

Kadem Bingöl Temsilciliği

Yenişehir Mah. Gül Diken Sok. No: 10 Bingöl

Tel: +90 (535) 204 01 12 | E-Posta: bingol@kadem.org.tr

Kadem Bursa Temsilciliği

Karaağaç Mh. İpekçilik Cd. No: 2-4 Yıldırım / Bursa

Tel: +90 (224) 222 13 13 | E-Posta: bursa@kadem.org.tr

Kadem Çanakkale Temsilciliği

İsmet paşa Mh. Asaf Paşa Cd. No: 78 Çanakkale

Tel: +90 (286) 217 17 35 E-Posta: canakkale@kadem.org.tr

Kadem Denizli Temsilciliği

Mehmetçik Mh. Demokrasi Meydanı 2603 Sk. No: 2 Pamukkale / Denizli

Tel: +90 (258) 211 65 66 | Faks: +90 (258) 211 65 66 | E-Posta: denizli@kadem.org.tr

Kadem Diyarbakır Temsilciliği

Şanlıurfa Yolu Bağcılar Mh. Buğdaycılar B Blok No: 37 Diyarbakır

Tel: +90 (412) 502 60 60 | E-Posta: diyarbakir@kadem.org.tr

Kadem Elazığ Temsilciliği

Cumhuriyet Mh. 15. Sk. No: 6/1 Merkez / Elazığ

Tel: +90 (424) 215 13 08 | Faks: +90 (424) 215 11 93 | E-Posta: elazig@kadem.org.tr

Kadem Erzincan Temsilciliği

Atatürk Mh. 357 Sk. Mer Plaza Kat: 3 No: 310 Merkez / Erzincan

Tel: +90 (446) 502 08 08 | E-posta: erzincan@kadem.org.tr

Kadem Erzurum Temsilciliği

Muratpaşa Mh. Dere Köşk Cd. Karakaş Ofis Plaza Kat: 5 No: 28 Yakutiye / Erzurum

Tel: +90 (442) 234 40 00 | Faks: +90 (442) 234 40 02 | E-Posta: erzurum@kadem.org.tr

Kadem Eskişehir Temsilciliği

Vişnelik Mh. Kayıhan Sk. No: 24/1 Odunpazarı / Eskişehir

Tel: +90 (222) 281 00 88 | E-Posta: eskisehir@kadem.org.tr

Kadem Gaziantep Temsilciliği

Beyazlar Mah. 15 Temmuz Şehitler Blv. No: 105 Şahinbey / Gaziantep

Tel: +90 (342) 220 57 49 | Faks: +90 (342) 220 57 49 | E-Posta: gaziantep@kadem.org.tr

Kadem Hatay Temsilciliği

Meydan Mah. Yaşardoğu Cad. Bekir Ulutaş Plaza Zemin Kat No: 54 İskenderun / Hatay

Tel: +90 (326) 617 30 34 | E-Posta: hatay@kadem.org.tr

Kadem Iğdır Temsilciliği

Ağgül İş Merkezi Cumhuriyet Mh. 503 Sk. No: 11 Kat: 2 D: 3 Merkez / Iğdır

Tel: +90 (476) 227 22 20 | E-Posta: igdir@kadem.org.tr

Kadem Isparta Temsilciliği

İstiklal Mah. Doğan Kımıllı Cad. No: 54 Eski Milli Eğitim Müdürlüğü Taş Binası Merkez./ Isparta

Tel: +90 (246) 232 04 04 | E-posta: isparta@kadem.org.tr

Kadem İstanbul Temsilciliği

Karagümrük Mh. Muhtar Muhiddin Sk. Sulukule Toki Evleri No: 8/1 Fatih / İstanbul

Tel: +90 (212) 631 46 49 | Faks: +90 (212) 532 77 64 | E-Posta: istanbul@kadem.org.tr

Kadem İzmir Temsilciliği

Plevne Bulvarı No:12. K.2 D:4 Dr. N. Alca Apt Konak / İzmir

Tel: +90 (232) 441 15 07 | Faks: +90 (232) 441 15 07 | E-Posta: izmir@kadem.org.tr

Kadem Kahramanmaraş Temsilciliği

İsmetpaşa Mh. Yeni Hükumet Cd. Kevser Apt. No: 9 Kat: 4 Daire: 8 Dulkadiroğlu / Kahramanmaraş

Tel: +90 (344) 221 46 01 | Faks: +90 (344) 221 46 01 | E-Posta: kahramanmaras@kadem.org.tr

Kadem Karabük Temsilciliği

Yenişehir Mahallesi, Fatih Caddesi, Ali Reis Sokak No: 22/A Merkez / Karabük

Tel: 0370 712 60 43 |. E-posta: karabuk@kadem.org.tr

Kadem Karaman Temsilciliği

Kirişci Mh. 43 Sk. Dicle Apt. No: 11 Kat: 1 Merkez / Karaman

Tel: +90 (338) 214 00 55 / +90 (535) 204 01 08 | E-Posta: karaman@kadem.org.tr

Kadem Kayseri Temsilciliği

Hacı Saki Mh. Çimen Sk. A Plus İş Merkezi K: 8 D: 38 Kocasinan / Kayseri

Tel: +90 (352) 503 04 38 | E-Posta: kayseri@kadem.org.tr

Kadem Kırşehir Temsilciliği

Ahievran Mh. Aşıkpaşa Bulvarı No: 14 D: 14-15 Merkez / Kırşehir

Tel: +90 (386) 212 40 82 | E-Posta: kirsehir@kadem.org.tr

Kadem Kocaeli Temsilciliği

Çukurbağ Mh. Hafız Rüştü Sk. No: 3 İzmit / Kocaeli

Tel: +90 (535) 203 55 80 | E-Posta: kocaeli@kadem.org.tr

Kadem Konya Temsilciliği

Ferhuniye Mah. Sultan Şah Cad. 16 / A Selçuklu / Konya

Tel: +90 (332) 350 37 37 | Faks: +90 (332) 350 37 33 | E-Posta: konya@kadem.org.tr

Kadem Malatya Temsilciliği

Turgut Özal Bulvarı Özalper Mh. Şehit Subutay Sükut Sk. Miraç Sitesi No: 4/B Yeşilyurt/Malatya

Tel: +90 (422) 212 33 91 | Faks: +90 (422) 212 34 00 | E-Posta: malatya@kadem.org.tr

Kadem Manisa Temsilciliği

Yenimahalle Mh. 4714 Sk. No: 7/10 Yunus Emre/Manisa

Tel: +90 (236) 211 12 34 | E-Posta: manisa@kadem.org.tr

Kadem Mardin Temsilciliği

13 Mart Mh. Venüs 2 Apt. Kat: 1 No: 5 Merkez/Mardin

Tel: +90 (482) 502 20 25 | E-Posta: mardin@kadem.org.tr

Kadem Muş Temsilciliği

Hürriyet mahallesi Atatürk bulvarı öğretmen evi yanı No:100 Daire No:1 MERKEZ / MUŞ

Tel: +90 (538) 876 58 18 | E-posta: mus@kadem.org.tr

Kadem Nevşehir Temsilciliği

Yeni Mh. Damat İbrahimpaşa Cd. No: 7 Merkez / Nevşehir

Tel: +90 (384) 212 02 10 | E-Posta: nevsehir@kadem.org.tr

Kadem Niğde Temsilciliği

Yukarı Kaya Başı Mh. Dr. Sami Yağız Cd. Cici Baba Sk. Arısoy Apt. Kat: 1 No: 2 Merkez / Niğde

Tel: +90 (388) 233 33 00 | E-Posta: nigde@kadem.org.tr

Kadem Rize Temsilciliği

Tophane Mahallesi Atatürk caddesi Demircan iş hanı no:337 kat 4 daire 501 Merkez / Rize

Tel: +90 (464) 217 08 18. | E-Posta: rize@kadem.org.tr

Kadem Sakarya Temsilciliği

Sabit Efendi Konağı Yahyalar Mh. Emekçi Sk. No: 1 Adapazarı / Sakarya

Tel: +90 (264) 277 00 77 | Faks: +90 (264) 277 00 77 | E-Posta: sakarya@kadem.org.tr

Kadem Samsun Temsilciliği

Kadıköy Mh. Şair Cemal Safi Sk. Paşa Konakları No: 16 İlkadım / Samsun

Tel: +90 (362) 431 20 17 | E-Posta: samsun@kadem.org.tr

Kadem Sivas Temsilciliği

Çarşıbaşı Mh. Nalbantlarbaşı Sk. Yuvam Apt. K: 1 D: 1 Merkez / Sivas

Tel: +90 (346) 222 22 98 | E-Posta: sivas@kadem.org.tr

Kadem Şanlıurfa Temsilciliği

Emniyet Cd. Mahmut Büyük Hatipoğlu Apt. Kat: 3 No: 6 Haliliye / Şanlıurfa

Tel: +90 (414) 316 77 74 | E-Posta: sanliurfa@kadem.org.tr

Kadem Tekirdağ Temsilciliği

Yavuz Mh. Hükümet Cd. Şehit İlhan Doyran Sk. Koca Plaza No: 11/ 6 Süleymanpaşa / Tekirdağ

Tel: +90 (282) 263 66 93 | E-Posta: tekirdag@kadem.org.tr

Kadem Tokat Temsilciliği

Alipaşa Mh. Yeni Hükümet Cd. No: 2/202 Merkez/Tokat

Tel: +90 (356) 222 10 00 | E-Posta: tokat@kadem.org.tr

Kadem Trabzon Temsilciliği

Kahramanmaraş Cd. Ticaret Mektep Sk. No: 8 Daire: 4 Ortahisar / Trabzon

Tel: +90 (462) 321 29 07 | Faks: +90 (462) 321 29 06 | E-Posta: trabzon@kadem.org.tr

Kadem Van Temsilciliği

Alipaşa Mh. İskele Cd. Themis İş Merkezi No: 28 İpekyolu / Van

Tel: +90 (432) 215 00 30 | Faks: +90 (432) 215 00 30 | E-Posta: van@kadem.org.tr

Kadem Yozgat Temsilciliği

Aşağı Çatak Mh. Cumhuriyet Cd. No: 27/1 Yozgat

Tel: +90 (535) 203 55 43 | E-Posta: yozgat@kadem.org.tr

Kadem Zonguldak Temsilciliği

Mithatpaşa mahallesi Zübeyde hanım caddesi ticaret iş hanı kat:4 no:14 Merkez Zonguldak

Tel: +90 (372) 222 02 10 | E-Posta: zonguldak@kadem.org.tr

ETİKETLER:
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.