Dolar 32,7505
Euro 35,0329
Altın 2.437,10
BİST 10.471,32
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 30°C
Açık
İstanbul
30°C
Açık
Sal 29°C
Çar 29°C
Per 30°C
Cum 30°C

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’
20 Ekim 2023 02:07

Her fırsatta genç şirket olarak gençlerin yanında olduğunu söyleyen Aveon Global Sigorta Cumhuriyetimizin 100ncü yıl kutlamalarında önemli bir projeyi de hayata geçirdi. Şirket, 29 Ekim haftasında poliçe satışlarından elde edilen gelirin önemli bir kısmını ‘’100. Yılda, 100 Gencimizin Yanındayız’’ mottosu ile gençlere geri dönüşümsüz destek olarak tahsis edecek. Projenin kısa süreli olmakla beraber 100ncü yıl ruhuna yakışır bir şölene dönüşmesi için 1300 acentesini de kampanyaya davet eden şirket üst yönetimi, projeden duydukları heyecanı ve Cumhuriyetimizin 100ncü yılda ne anlam ifade ettiğini basın demeciyle bildirdiler. Demeçte:  

Kemal Gül, Genel Müdür

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’

Neden mi (?) 100ncü Yılda, 100 Gencimizin Yanındayız! Çünkü onlar bizim yarınlarımızı, çünkü onların umutları bizim umutlarımız, 100ncü yılımızın gençleri 1000nci yılımızın da aynı zamanda garantisi ve bayrak yarışının kazananı demektir. Genç Aveon olarak her zaman aynı ruhla onların yanında olduk ve her zamanda olmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100ncü Kutlu ve Umutlu olsun!

A.Kerim Bağdaş, Yönetim Kurulu Başkan Vekili

A.Kerim Bağdaş

Tüm projelerimizde gençleri ayrı bir yere koyduk. Gerek fikirleri ve gerekse de tasarımları ile gençleri önemseyen bir şirket olmaya söz verdik ve bu sözümüzü tuttuğumuzu gösteren onlarca projeyi de hayata geçirmenin sevincini yaşıyoruz.  Bu nedenle 100ncü yılın bizim için anlamı daha büyük daha misyoner. ‘’100ncü Yılda, 100 Gencimizin Yanındayız!’’ Projemiz ile fark yaratmaya ve onları desteklemeye devam edeceğiz. 100ncü yılımız kutlu olsun!

Emrah Yaşar, İcra Kurulu Başkan Yardımcısı /CMO

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’

Cumhuriyetimizin 100ncü yılına yakışan bir enerji ve heyecanla projemizi tasarladık. Sadece biz veya gençler değil tüm acentelerimizi de bu heyecana ortak ettik. Gençler için gençlerle beraber projeler hayata geçiren Avoen Global Sigorta olarak gençlerimizin umutlarına ışık olmaya devam edeceğiz. Dünün çocukları, bugünün gençleri ve yarınlarımızın temsilcileri olan gençlerimiz ile ne kadar gurur duysak azdır. Cumhuriyetimizin 100ncü yılı kutlu ve umutlu olsun!

Oya Yıldız, Teknik & Hasar Genel Müdür Yardımcısı

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’

Tasarladığımız her üründe gençler için yaratacağı faydayı ve kolaylığı öne çıkardık. Bugün gençlere özel sigorta ürünü olan tek sigorta şirketi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Gençlerimizin geleceklerine dokunmak, onlarla büyümek ve başarılarında katkımızın olması en büyük başarımız olacaktır. 100ncü yılımız kutlu olsun!

Nilgün Kardemir, Sağlık ve Seyahat Sigortaları Genel Müdür Yardımcısı

Aveon Global’den ‘’100. Yılda 100 Gence Destek Projesi‘’

Gençlere özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası GENÇ AVEON ve Erasmus Eğitim sigortasını hayata geçiren, her konuda, Ata’mızın “gelecek sizlere emanettir” dediği gençlerimizi öncelikleyen, Yurt dışı eğitim burslarıyla destekleyen şirketimiz, 100.ncü yılın ruhuna uygun bu anlayışla Edirne’den Kars’a tüm gençlerimizle çalışmalarını sürdürecek ve aynı heyecanla, Cumhuriyetimizin 100ncü yılında gururluyuz ve mutluyuz diyecektir. Çünkü Cumhuriyet yeni bir hayat ve gelecek demektir.

Melek Yılmaz, IT ve Dijital Süreç Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı

Melek Yılmaz

100ncü Yılda, 100 Gencimizin Yanındayız’ projemizi destekleyerek onlarca ‘insurtech’ girişimini gençlerle birlikte hayata geçiriyoruz. İş hayatının temel taşı olan dijitalleşmeyi, gençlerimizin yaratıcı yetenekleri ile şekillendirmeye de devam edeceğiz. Bu amacı gerçekleştirmek için birçok üniversite ve teknokentle iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Bugünün gençleri, sadece geleceğin liderleri olmakla kalmayacak, aynı zamanda ülkemizi daha da aydınlatacak teknolojik gelişmelerin öncüleri olacaklar. Onları kendi yerlerimize yetiştirmenin sorumluluğunu ve görevini taşıyoruz. Teknolojiyle aydınlanmış Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!”

Handan Demir, Satış Genel Müdür Yardımcısı

Melek Yılmaz

Tüm Türkiye de yaygın 1300’e varan acente ve brokerimiz ile beraber ‘’ (?) 100ncü Yılda, 100 Gencimizin Yanındayız!’’ projemizin heyecanı içindeyiz. Gençlerimizi her noktada önemseye bir şirket olarak Aveon Globa Sigortanın farklı bir yeri olduğunun da bilinci içerisindeyiz. Sadece bu tür bayramlarla değil her zaman gençleri önceleyen şirket olarak bizler gençlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için var gücümüzle yanlarında olmaya devam edeceğiz. Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun!

ETİKETLER: