DOLAR 18,5807
EURO 18,4998
ALTIN 1.023,82
BIST 3.464,37
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 20°C
Az Bulutlu
İstanbul
20°C
Az Bulutlu
Per 20°C
Cum 20°C
Cts 21°C
Paz 21°C

SİGORTA GAZETESİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZTÜRK’ün misafiri olduk

SİGORTA GAZETESİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZTÜRK’ün misafiri olduk

Sigorta Sektörünün en köklü yayın kuruluşu olan SİGORTACI GAZETESİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZTÜRK’ün misafiri olduk.

Sigortacı Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin ÖZTÜRK

Genç ve farklı bakış açısı ve akreditasyon süreçlerini ilke edinerek  yayın hayatına başlayan İFHA Haber, Sigorta Sektörünün duayen ismi ve aynı zaman da Sigortacı Gazetesi Yönetim Kurulu Başkanı Metin ÖZTÜRK’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyaret’e İFHA Danışma Kurulu Üyeleri, TOBB SAİK Başkanı Levent KORKUT, SAİS Yönetim Kurulu Üyesi Yalçın METİN, Genel Yayın Yöneteni Emrah YAŞAR, İletişim Başkanı ve Uluslararası Diplomatlar Birliği Genel Sekreteri Jülide ÇİLİNGİR, Uluslararası Diplomatlar Birliği YK Üyesi Av. Ahmet TAVLI ve Boğaziçi Kart Genel Müdürü Özgün TERZİ eşlik etti.

SİGORTA GAZETESİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZTÜRK’ün misafiri olduk | 21 Ağustos 2020

Emrah YAŞAR, ‘’Metin ÖZTÜRK’ün,  İFHA Haber fikrinin ilk doğduğu günden itibaren bizleri her açıdan yönlendiren, destekleyen ve rekabeti başarının anahtarı olarak gören yaklaşımı nedeniyle kendisine teşekkürlerimizi iletmek istedik. Finans sektörünün tüm bileşenlerine hitap eden,  2 yıldır yoğun bir emeğin sonucu oluşan İFHA Haber gelinen noktada oldukça göz dolduran danışma ve yayın kurulu,  haberi menbağından çeken ve dağıtan rolü ile sektörde kalıcı olmayı hedeflemektedir. İFHA Haber bu yolda önemli aşamaları geçmiştir ve artık sahaya inmiştir. Herkesin yanında ve herkese eşit mesafede yayıncılık yapacaktır. Diğer yandan kamu kurum ve kuruluşları, meslek örgütleri ve yerel yönetimler ile olan işbirliklerimiz de haberlerimizde sıklıkla yer bulacaktır’’ ile sözlerine devam etti.

TOBB SAİK Başkanı Levent KORKUT

SAİK Başkanı Levent KORKUT, ‘’ İFHA Haberin sektörün önemli bir oyuncusu olmayı şimdiden başardığını dile getirerek, sektöre ve sigorta acentelerine katkı sağlayan her oluşumun yanında olacağız. Sigorta Acentelerinin sorunlarını ve taleplerini dile getiren, bunlara çözüm yaratma mücadelemize destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Güncel konularımız oldukça yoğun, pandemi ve sonrası süreç için hazırlıklarımız devam ediyor. Sorunlarımızı konuşarak, bir araya gelerek, kamu kurumları ile müzakere ederek çözebiliriz. Pandemi nedeniyle duraksayan sektörümüz pandemi sonrasında daha dinamik sürece girerek bu sorunların çözümü için bir araya geleceğine inanyoruz. Ümit ederim hep birlikte, ülke ve sigorta sektörü olarak bu badireleri en güçlü şekilde aşacağız. İFHA Haber ve Sigortacı Gazetesinin yöneticilerine de bu platformda bizleri buluşturmaları sebebiyle teşekkür eder, başarılar dileriz’’ ifadeleriyle konuşmasına son verdi.

SİGORTA GAZETESİ Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Metin ÖZTÜRK’ün misafiri olduk | 21 Ağustos 2020

Sigortacı Gazetesinin sektörün eşit ve tarafsız yayıncılığının mimarı olduğunu ve olmaya devam edeceğini belirten Metin ÖZTÜRK, ‘’ İFHA Haber ve Emrah YAŞAR bizim açımızdan büyük öneme sahip bir kaynaktır. Nitelikli ve katmadeğeri olan her yapılanmanın destekçisi olacağız. Sigorta Sektörü pandemi ile beraber belirli fırsatları da kendi içinde yaratmıştır. Bu fırsatları zenginlik olarak değerlendirip hepimizin iyi değerlendirmesi gerektiğini düşünmeliyiz, bu vesile ile İFHA Haberin de zor bir dönemde fırsatları iyi değerlendireceğinize inanıyoruz. Başarılar dileriz’’ dilekleriyle sözlerine devam etti.

Yeniden yapılanma sürecinde olan SAİS (Sigorta Acenteleri İşverenleri Sendikası) adına konuşan Yalçın METİN

Yeniden yapılanma sürecinde olan SAİS (Sigorta Acenteleri İşverenleri Sendikası) adına konuşan Yalçın METİN, ‘’Sigortacı Gazetesi gibi köklü bir geleneğin İFHA Haber tarafından örnek alınması, ilkeli ve tarafsızlık ilkesinden ödün verilmemesi bizleri mutlu etmektedir. SAİS olarak Sigorta Acentelerinin sorunlarına çözüm bulma noktasında sektör medyanın desteğini bekliyoruz. Sorunlarımızın farkındayız, sorunlarımızı çözmek adına tüm bileşenlere kapımız açık. SAİS başta olmak üzere sorunlarımızın ortak çözümünde herkesin desteğini istiyoruz ve İFHA Haber’e sağladığı bu zemin içinde teşekkür ediyoruz’’ ifadelerinde bulundu.

İFHA Haber İletişim Başkanı ve DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği Genel Sekreteri Jülide ÇİLİNGİR

İFHA Haber İletişim Başkanı ve DMW Uluslararası Diplomatlar Birliği Genel Sekreteri Jülide ÇİLİNGİR ise, ‘’ İFHA Haber 2 yıldır büyük hazırlıklar yürüterek sağlam bir zemin oluşturmuştur. Bugün hemen hemen tüm kamu kurum ve kuruluşları ile temas halinde olan, 500 ü aşkın kurumdan haberi kaynağından alan, reel sektörü yakından izleyen, yerli ve milli olmayı temel felsefe sayan bir markadır. 180 derece haber döngüsü sayesinde de on binlerce okura ulaşan İFHA Haber, ilerleyen dönemde basılı olarak da yayın hayatını zenginleştirmeyi hedefleyen bir haber kaynağıdır. Sigortacı Gazetesine ve Metin Öztürk’e bu vesile ile teşekkürlerimizi sunarız’’ diyerek cümlelerine son verdi.

Katılımcıların ortak düşüncelerini paylaşmalarına fırsat veren ziyaret de ülkemizin ve tüm Dünyanın içinden geçtiği pandemi dönemi de masaya yatırılarak buna dair karşılıklı düşünceler de ifade edilmiştir. Milletimizin ve Devletimizin en az zararla bu süreci atlatacağına olan inancın yinelenmesi ve temenniler ile ziyaret sona ermiştir.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.